| Paino | 22 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 215 × 125 × 1,2 cm (senttimetri) |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2150 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin paksuus | 12,0 mm |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
12x1250x2150 Filmivaneri f/v 2-L
53,00 €
Saatavuus: 116 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.

